Karel Kostial - Dostaveníčko v lese

Olej na překližce, 20x17 cm. Signováno vpravo dole K. Kostial. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 23 cm

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

106664. Dostaveníčko v lese
Dražba ukončena:10.12.2023 20:46:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 10.12.2023 20:43:33 7245
500 Kč 30.11.2023 18:40:29 238