Nejdelší strana: 55 cm
Litografie, 40x40 cm, signováno vpravo dole v tisku Kostial, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1878 - 1943
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč