Karel Kostial - Malostranské náměstí

Nejdelší strana: 55 cm

Litografie, 40x40 cm, signováno vpravo dole v tisku Kostial, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

92171. Malostranské náměstí
Dražba ukončena:19.03.2023 21:10:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč