Karel Kostial - Malostranské náměstí

Litografie, 41x41 cm, signováno vpravo dole K. Kostial, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

8883. Malostranské náměstí
Dražba ukončena:30.03.2017 19:10:08
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 200 Kč