Karel Kostial - Z Malé strany

Kombinovaná technika, 56x47 cm. Signováno vlevo nahoře Kostial. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

23634. Z Malé strany
Dražba ukončena:31.10.2018 20:59:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč