Filip Milinovský - Jasná Polana

Olej na kartonu, 34x44 cm, signováno vpravo dole Milinovský, rám.

1886, Bohdašín u Náchoda
Student ČVUT v Praze. Poté v Paříži na École des Arts et Métiers. Učil se také soukromě u K. Liebschera. Malíř krajin, městských zákoutí a genrů. Cestoval po Tatrách i Paříži. Z jeho cest pocházi mnoho pohledů na Tatry a řada obrazů pařížských uliček a zákoutí.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

4364. Jasná Polana
Dražba ukončena:31.03.2016 18:43:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč