Karel Prášek

307333. Mini V.N. I.

popis: Olej na plátně fixovaném na sololitu, 24x33 cm. Monogramováno dole uprostřed KP 03. Nerámováno.

dražba ukončena: 17.01.2021 20:06:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč