Karel Randa - Kytice s vlčími máky

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vpravo dole K. Randa, rám.

1912, Praha
Žák malíře Čiháka. Poté studia na pražské akademii (1938; prof. M. Švabinský). Vytvořil množství obrazů z Podkarpatské Rusi, krajin, figurálních prací a kytic.

Pozn.: Rám poškozen.

4456. Kytice s vlčími máky
Dražba ukončena:30.03.2016 19:02:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč