Karel Šilpoch - Povoz s koňmi

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 20x30 cm. Signováno vlevo dole K. Šilpoch.Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - ?

34029. Povoz s koňmi
Dražba ukončena:27.06.2019 20:08:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč