Karel Stroff - Poslední plavba

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Stroff. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881-1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

46270. Poslední plavba
Dražba ukončena:24.06.2020 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč