Karel Šustek - Ovocné zátiší

Olej na plátně, 40x57 cm. Signováno vlevo dole Šustek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1912.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Karel Šustek
74086. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:27.02.2022 21:39:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč