Karel Tomsa - Sázavský klášter

Olej na plátně, 70x60 cm, signováno vlevo dole K. Tomsa.

1869, Velvary - 1930
Studoval u umělce V. Jansy. Nejznámnější je svými akvarely ze zmizelého Podskalí.

3302. Sázavský klášter
Dražba ukončena:26.11.2015 19:22:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč