Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole K. Tomsa. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1869 - 1930 Malíř amatér, studoval u V. Jansy. Tvořil hlavně akvarely ze zmizelého Podskalí.