Karel Vik

37174. Václavské náměstí

popis: Lept, 24x31 cm. Signováno vpravo dole Vik. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1964
Narozen v Hořovicích. Studoval nejprve na tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, dále na pražské AVU u prof. Rudolfa z Ottenfeldů. Podnikl studijní cesty po Německu, Itálii, Rakousku a Dalmácii. Věnoval se tvorbě grafik, hlavně dřevorytů., ale i malbě a ilustracím.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:28:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč