Karl Podlipný - Dolní Zálezly

Olej na plátně fixovaném na překližce, 50x70 cm, signováno vlevo dole Karl Podlipny, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

10071. Dolní Zálezly
Dražba ukončena:27.04.2017 18:27:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč