Olej na plátně, 60x60 cm. Monogramováno na vrubu K. Š. 2005. Nerámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1959
Malířka. Studovala architekturu na ČVUT v Praze a malbu u prof. Jiroudka na AVU. Stipendijně pobývala v Dánsku. Ve své tvorbě vychází z možností a organického vnímání barev, vytváří minimalistické znakové abstraktní kompozice, experimentovala i s digitální fotografií. Její dílo je zastoupeno v AJG v Hluboké n. Vltavou, MG Brno a jinde.