Olej na kartonu, 31x41 cm. Nesignováno. Nerámováno. Pzn.: M9rně poškozeno. Zezadu ověření, že dílo pochází z autorovy pozůstalosti.
o autorovi: 1864 – 1932 Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.