Olej na papíře, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Katona Nándor. Rám. Pozn.: Pravost díla konzultována a ověřena Mgr. Alexandrem Keménym.
o autorovi: 1864 – 1932 Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.