Katona Nándor - Krajina u Váhu

Olej na papíře, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Katona Nándor. Rám.

Pozn.: Pravost díla konzultována a ověřena Mgr. Alexandrem Keménym.

o autorovi: 1864 – 1932
Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.

Katona Nándor
20597. Krajina u Váhu
Dražba ukončena:31.05.2018 21:33:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč