Katona Nándor - Krajina Váhu

Olej na papíře, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Katona Nándor. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pravost díla konzultována a ověřena Mgr. Alexandrem Keménym.

o autorovi: 1864 – 1932
Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.

vydraženo posouzeno znalcem
Katona Nándor
77392. Krajina Váhu
Dražba ukončena:26.05.2022 21:18:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč