Olej na papíře, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Katona Nándor. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Pravost díla konzultována a ověřena Mgr. Alexandrem Keménym.
o autorovi: 1864 – 1932
Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.