K. Huml - Pestrá kytice

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole K. Huml 1963. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

K. Huml
304663. Pestrá kytice
Dražba ukončena:03.05.2020 20:11:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč