Kittner - Portrét muže v šátku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x33 cm. Signováno vpravo dole Kittner 1838. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Kittner
29892. Portrét muže v šátku
Dražba ukončena:28.03.2019 21:08:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč