Klečka - Soubor 6-ti kreseb: Rozverné dívky

Rozměr listů 44x30 cm. Signovány Klečka. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

31756. Soubor 6-ti kreseb: Rozverné dívky
Dražba ukončena:15.05.2019 21:41:38
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 100 Kč