Klečka - Tanečnice

Kresba, 60x42 cm, signováno vpravo dole Klečka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

16698. Tanečnice
Dražba ukončena:28.02.2018 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč