Klement Lorenc - Klečící akt

Keramika, výška: 46 cm, značeno Lorenc.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1911 - 1983
Narodil se v Praze. Sochař, žák prof. Drahoňovského na pražské UMPRUM. Tvořil portréty a drobnější i větší plastiky.

13816. Klečící akt
Dražba ukončena:26.10.2017 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč