Kliment - Soubor 2 prací: Podvečer u rybníka a Vesnice

Oleje na plátnech fixovaných na kartonech, 23x28 cm a 27x35 cm. Signovány Kliment. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

27030. Soubor 2 prací: Podvečer u rybníka a Vesnice
Dražba ukončena:30.01.2019 18:59:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč