Korec - Akt houslistky

Sádra, 51x21 cm. Signováno vlevo dole Korec 78.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.

Korec
308754. Akt houslistky
Dražba ukončena:28.05.2021 20:06:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč