Sádra, 51x21 cm. Signováno vlevo dole Korec 78.
Pozn.: Mírně poškozeno. Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného. Vzadu štítek s podpisem Jaroslava Svěceného.