Kostabi - V nočním klubu

Litografie, 44x57 cm. 14/50. Signováno vpravo dole v tužkou Kostabi 2014. Autorský tisk. Rám, sklo.

Kostabi
28358. V nočním klubu
Dražba ukončena:13.03.2019 21:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč