Kozák - Slapy

Kresba, 18x28 cm. Signováno vpravo dole Kozák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

83608. Slapy
Dražba ukončena:11.09.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč