Kozlovský - Zima u Vltavy

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole Kozlovský, rám.

15707. Zima u Vltavy
Dražba ukončena:25.01.2018 20:22:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč