Krejčí - Zima ve vsi

Olej na kartonu, 36x47 cm. Signováno vpravo dole Krejčí 49. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

84106. Zima ve vsi
Dražba ukončena:18.09.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč