Kroča - Symboly přírody

Olej na sololitu. 122x92 cm. Signováno vpravo dole Kroča. Nerámováno.

Kroča
40010. Symboly přírody
Dražba ukončena:30.01.2020 19:28:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč