Kurt Gebauer - Kvádrohlava

Kresba, 62x87 cm. Signováno vpravo dole Kurt Gebauer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Kurt Gebauer
25831. Kvádrohlava
Dražba ukončena:12.12.2018 22:14:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč