L. Kleinmauder - Jasmín

Olej na plátně, 26x34 cm, signováno vpravo dole L. Kleinmauder, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2246. Jasmín
Dražba ukončena:27.05.2015 19:58:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč