Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej plátno lepenka, 24 x 58 cm, Signováno autorsky vlevo nahoře, datováno 1963. Rámováno ve francouzské moderní liště se šedou povrchovou patinací.
Poznámka současného majitele: Moderně pojaté dílo prolíná silný vliv kubismu a abstraktního pojetí malby silně ovlivněné francouzskými vlivy. Dílo vzniklo při návštěvě malířky v Paříži. Obraz původně pochází z vynikající sbírky umění českých krajanů ve Vídni.