Kombinovaná technika, 84x56 cm. Signováno dole uprostřed Hodný 2000. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.