Kombinovaná technika, 45x29 cm. Signováno vlevo dole L. Stubenrauch. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1869 – 1945 Leopold von Stubenrauch, rakouský malíř a ilustrátor.