Leopold Stubenrauch - Měsíc nad jezerem

Kombinovaná technika, 45x29 cm. Signováno vlevo dole L. Stubenrauch. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1869 – 1945
Leopold von Stubenrauch, rakouský malíř a ilustrátor.

78738. Měsíc nad jezerem
Dražba ukončena:05.06.2022 21:06:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč