Kombinovaná technika, 64x28 cm. Signováno vpravo dole L. Stubenrauch. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1869 – 1945 Leopold von Stubenrauch, rakouský malíř a ilustrátor.