Lieder - Portrét mladého důstojníka

Litografie, 25x20 cm. Signováno vlevo dole Lieder 1825.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Lieder
40684. Portrét mladého důstojníka
Dražba ukončena:12.02.2020 23:05:46
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč