Lubomír Mecl - Stromy na podzim

Olej na kartonu. 50x100 cm. Signováno vpravo dole Mecl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1922 – 1999

Lubomír Mecl
302873. Stromy na podzim
Dražba ukončena:27.12.2019 20:10:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč