Luboš Bucek - Konvolut 2 prací - moře

Olej na plátně, 15x31 cm. Signovány vpravo dole L. Bucek. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1954 – 2007
Malíř, grafik, sklářský výtvarník. Studoval nejprve na LŠU v Semilech u Vladimíra Komárka, pak na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a na katedře výtvarné výchovy PedF v Hradci Králové. Na PedF v HK byl odborným asistentem. Umělecky se věnoval grafice, zvláště technice leptu. Vyučoval také na ZUŠ v Semilech, od r. 2001 byl na volné noze. Vystavoval doma i v mnoha zahraničních galeriích.

114512. Konvolut 2 prací - moře
Dražba ukončena:14.04.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč