Luboš Synecký - České středohoří Házmburk

Kombinovaná technika, 25x70 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Nerámováno.

Pozn: Malba mírně poškozena. Pochází z umělecké pozůstalosti Luboše Syneckého.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

29663. České středohoří Házmburk
Dražba ukončena:27.03.2019 21:54:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč