Luboš Synecký - Dokořán

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vpravo dole Luboš Synecký. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

29608. Dokořán
Dražba ukončena:27.03.2019 20:58:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč