Ludmila Jamníková - Gabrielová - Gladioly a astry

Olej na plátně, 54x42 cm, signováno vlevo dole Jamníková, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10209. Gladioly a astry
Dražba ukončena:27.04.2017 20:48:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč