Ludmila Janská-Durová - Kytice v modré váze

Olej na plátně, 52x40 cm. Signováno vlevo dole L. Janská - Durová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1969
Narodila se v Praze. Studovala nejprve soukromě u Rudolfa Vejrycha, poté na Ukrajinské akademii u prof. Kulce. Malovala krajiny, portréty i zátiší a věnovala se také knižní ilustraci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

19856. Kytice v modré váze
Dražba ukončena:26.04.2018 19:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč