Olej na plátně, 57x73 cm. Signováno vpravo dole F. Duchoslaw 1874. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1834 - 1909
Narodil se v Praze. Studoval soukromě u Josefa Matěje Navrátila a později se stal jeho spolupracovníkem. Ve své tvorbě se zaměřil na romantické horské scenérie. Je autorem nástropních maleb v hlavním sále pražského Paláce Žofín na Slovanském ostrově. Věnoval se také restaurování.