Ludvík František Duchoslav - Zátiší s ovocem

Kombinovaná technika, 33x35 cm. Signováno vpravo dole F. L. Duchoslav. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1834 - 1909
Narodil se v Praze. Studoval soukromě u Josefa Matěje Navrátila a později se stal jeho spolupracovníkem. Ve své tvorbě se zaměřil na romantické horské scenérie. Je autorem nástropních maleb v hlavním sále pražského Paláce Žofín na Slovanském ostrově. Věnoval se také restaurování.

Ludvík František Duchoslav
60114. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.05.2021 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč