Olej na plátně, 56x48 cm. Signováno vpravo dole L. Jadrníček 1905. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 67 cm
o autorovi: 1863 - 1954
Narodil se ve Fryštáku. Studoval AVU ve Vídni. Učil kreslení v Olomouci, na střední škole v Bílsku (dnes v Polsku) a mnoho let vyučoval soukromě šest dětí arcivévody Karla Štěpána malířství a estetickou výchovu. Věnoval se malbě a ilustracím.