Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x84 cm. Signováno vpravo dole L. Jadrníček. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Restaurováno.
o autorovi: 1863 - 1954
Narodil se ve Fryštáku. Studoval AVU ve Vídni. Učil kreslení v Olomouci, na střední škole v Bílsku (dnes v Polsku) a mnoho let vyučoval soukromě šest dětí arcivévody Karla Štěpána malířství a estetickou výchovu. Věnoval se malbě a ilustracím.