Ludvík Jadrníček - Tyršova plovárna

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x84 cm. Signováno vpravo dole L. Jadrníček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

o autorovi: 1863 - 1954
Narodil se ve Fryštáku. Studoval AVU ve Vídni. Učil kreslení v Olomouci, na střední škole v Bílsku (dnes v Polsku) a mnoho let vyučoval soukromě šest dětí arcivévody Karla Štěpána malířství a estetickou výchovu. Věnoval se malbě a ilustracím.

57276. Tyršova plovárna
Dražba ukončena:31.03.2021 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč