Ludvík Makovec - Párové obrazy - Léto a Zima

Potok Botič v Záběhlicích.
Oleje na kartonu, 50x66 cm, signovány vlevo dole Lud. Makovec, rám, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 – 1989
Akademický malíř.

8061. Párové obrazy - Léto a Zima
Dražba ukončena:22.02.2017 19:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč