Ludvík Schindler - Abstrakce

Olej na plátně, 40x32 cm. Monogramováno dole uprostřed LS 67. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1917 - ?
Malíř, grafik. Studoval v Malířské škole Mánesa u J. Baucha a na VŠUP v Praze u K. Gabriela. Působil v Propagační tvorbě Praha, pak ve svobodném povolání. Zabýval se především volnou a užitou grafikou (plakáty, grafické řešení výstav, firemní značky atd.) a malbou. V 60. letech v jeho volné tvorbě převážila imaginace a poezie. Dílo mělo blízko k lyrické abstrakci.

87529. Abstrakce
Dražba ukončena:11.12.2022 20:55:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč