Olej na plátně, 65x90 cm Signováno vpravo dole Voneš. Olištováno
o autorovi: 1910-1978
Narodil se v Třebíči. Vystudoval Školu uměleckých řemesel v Brně a následně AVU v Praze. Jako stipendista podnikl studijní cestu do Paříže. Kromě malířské tvorby působil také jako architekt.